خانه / پایگاه ها / پایگاه پردیس دانشگاه (خواهران) / بیانیه ی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

بیانیه ی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
هر کس صدای مسلمانی‌ را بشنود و او را یاری نکند مسلمان نیست. پیامبر اکرم (ص)
روز قدس روز دفاع ملت‌های آزاده ی جهان از مظلومان و فریاد یک صدای بشریت علیه جنگ طلبی و زیاده خواهی مستکبران است.

مستکبران جهان از جمله آمریکا، انگلیس و اسرائیل که با همراهی‌ رژیم منحوس سعودی از طریق آتش افروزی در سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی، سیاست تضعیف وحدت مسلمانان و جلوگیری از پیشرفت موج بیداریِ اسلامی را دنبال می‌نمایند؛ بدون تردید در روز قدس شاهد وحدت مسلمانان در دفاع از قبله اول مسلمین خواهند بود و مشت محکمی از مردم فهیم و استکبارستیز مسلمان خواهند خورد. ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی نیز پیشاپیش همه آزادگان جهان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، بر مبنای این فرمایش امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که می‌فرمایند: “مسئله ‌فلسطین، ‌امروز مسئله ‌اول‌ جهان ‌اسلام ‌است‌.”؛ دشمنی خود با ژریم غاصب صهیونیستی و حکّام مزدور منطقه را فریاد خواهند زد.
امت مسلمان به خوبی بر این مسئله واقف هستند که دفاع از مظلومان، منحصر به فلسطین و قدس شریف نخواهد بود. دفاع ملت های مسلمان از مردم بی‌گناه سوریه، عراق و یمن نیز مؤید همین مسئله و گواهی بر این فرموده معمار کبیر انقلاب است که “تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم.” مسلمانان بنا به نصّ صریح قرآن کریم یقین دارند که وارثان حقیقی زمین، مستضعفان خواهند بود و ایجاد حکومت عدل، وعده ی الهی بوده و به زودی جهانیان زوال مستکبران را به نظاره خواهند نشست.
لذا بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان از مردم شریف، شهیدپرور و همیشه در صحنه ی دارالمومنین کاشان دعوت می‌نماید که همچون گذشته با حضور پررنگ خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام انزجار از اقدامات رژیم جعلی و متخاصم صهیونیستی، پیام دشمنی با مستکبران را برای ساده‌اندیشانی که سودای دوستی با آمریکای جهانخوار در سر دارند، بار دیگر تکرار نمایند.

بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ : بلکه ما حق را بر سر باطل می‌کوبیم تا آن را هلاک سازد؛ و این گونه، باطل محو و نابود می‌شود.
سوره ی انبیاء – آیه ی ۱۸

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان

درباره‌ی مدیریت سایت

از این صفحه هم دیدن کنید

برنامه میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان

دیدار جوانان انقلابی دانشگاه کاشان با خانواده شهید مدافع حرم مصطفی زاهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*